SON DAKİKA!

Aygün Kardeslerin Basarisi Sinirlari Asti


Bakirköy Titanic otelde görüstügümüz Muzaffer Aygün hafta içi Ankara da yaptigi görüsmeler ile Almanya nin Berlin kentinde 5 yildizli bir otelin temelinin atilmasi ile ilgili girisimlerini tamamlandigini söyledi.


Sirketlerimizin dogum yeri olan Berlin de böyle bir yatirimi yapmayi uygun bulduklarini Türkiye de otel yatirimlarinin ayrica devam edecegini söyleyen Muzaffer Aygün ömrünü istihdam ve is gelistirmeye adamis bir ailenin ferdi olmakla gurur duyuyorum dedi.


Bu hafta Almanya ya giderek yapilacak otel ile ilgili çalismalari tamamlayacagini da belirten Aygün hersey ülkemiz ve hemserlerimiz için dedi.

Muzaffer Aygün Giresunspor un Giresun un yegane markasi oldugunu bu marka içinde elimizden gelen fedakarligi göstermeye devam edecegiz dedi.

Aygün geçen hafta oynanan ve Giresunspor un ilk galibiyetini aldigi Kocaelispor maçina ve hafta içi oynanan Hacettepe maçlarina gittigini söyledi.

Ayni zaman da Titanic Otel leri ile gazetemiz arasinda sponsorluk anlasmasi yapildi. Gazetemiz okurlarina büyük indirim ve ayricaliklar yapilacagini belirterek. Böyle genis kapsamli bir gazeteye sponsor olmaktanda gurur duyduklarini belirtiler.

Giresun da dogmus olmanin kendisi için bir onur oldugu söyleyen Aygün bütün hemserilerine otellerinin kapilarinin açik oldugunu hemserilerimizin yapacaklari etkinlerde otellerimizde yeterli indirim ve alakayi saglayacaklarini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.