SON DAKİKA!

Erkan Hacak; Pandemide Esnafımız Yalnız Kaldı!

Yaklaşan Giresun Bakkallar Odası seçimi için adaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Genç kuşağın sevilen isimlerinden 30 yıllık esnaf Erkan Hacak Giresun Bakkallar Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Esnaf ve sanatkarlarımızın gür sesi olacağız. 30 yıllık esnaflık bilgi ve birikimimle Giresun bakkallar ve bayiler odası başkanlığına adayım diyerek adaylığını açıklayan Erkan Hacak Giresun’da gelecek vaat eden genç girişimciler arasında gösteriliyor.

Giresun Bakkallar odası başkanlığına aday olan Erkan Hacak yazılı olarak yaptığı açıklamada “Özellikle Pandemi döneminde esnaflarımızın yalnız bırakıldığını ve odamızın yanımızda olmadığını hissettik. Esnaf arkadaşlarımızdan gelen talep ve destek üzerine Bakkallar Odası Başkanlığına aday oluyorum, artık bir değişim kaçınılmaz olmuştur. Genç dinamik yeni ekiple odamız iyi yerlere taşıyacağız. Esnaflarımızın sorunlarını şehrimizin yerel yöneticilerinden başlayarak en üst makamlara kadar ileteceğiz takipçisi olacağız. Oda yönetiminde ben değil biz olgusu ile hareket edeceğiz. Sadece seçim zamanı değil her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanında birlik ve beraberlik içinde olacağız. Zincir marketler ve büyük marketlere karşı esnafımızın haklarını sonuna kadar savunacağız. Güzel Giresun’umuzda yıllardır çeşitli sivil toplum kuruluşlarında bulundum aktif olarak çalıştım ve halende devam etmekteyim. Şehrimi ve esnaflarımızı iyi tanıyorum, sorunları biliyorum. Tüm tecrübemi, Bilgi birikimimi esnaf ve odamız için kullanacağım. Esnaf arkadaşlarım bana ve ekibime güvensinler ve desteklesinler, Seçim günü mutlaka oylarını kullansınlar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.