SON DAKİKA!

Giresun Şoförler Odası Başkan Adayı Rasim Özdemir; Şoförlerin Sorunlarını Biliyorum…

Yaklaşan Şoförler odası seçimlerinde aday olmaya hazırlanan Rasim Özdemir, Şoför esnafı 20 yıldır aynı mantıkla rutin iş ve işlemlerle Şoför esnafının geleceği ipotek altına alınıyor odamızı geliştirip Şoför esnafımızın geleceğini kurtarmak için yola çıkıyorum. Dedi.

Gurbetçi Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar’a özel röportaj veren Rasim Özdemir bize Şoföre esnafımız güvenirse nasıl çözümler üreteceğimizi görecekler 7/24 esnafımızın emrinde olacağız. dedi.

Giresun Şoförler odasının yaklaşık 20 yıldır aynı mantıkla yönetildiğine değinen Rasim Özdemir kısaca şu konuları söyledi “Uzun yıllardır Giresun’da mesleğin içinde olan ve hemen her gün şoför esnafının şikayetlerini bizzat yaşayarak gören bir esnaf olarak arkadaşlarımın ısrarı ile böyle bir yola çıktım. Giresun’da şoför esnafı kendisinin kurduğu meslek örgütü olan odasının her başı sıkıştığında yanında olmasını istiyor ancak bu çağda odamız en kısasından söyleyeyim Çekici aracında yakıt olmadığı gerekçesi ile yürümüyor. Mesela bu çağda bir internet sitesi vasıtası ile gelir-gider tablosu yapılan işler hala bilinmiyor. Giresun şehir içinde dolmuş durakları işgal edilmiş oda yönetimi yerel yönetimler ile görüşüp konuyu hala bir çözüm bulunmuş değil. Dolayısı ile şoför esnafı ile vatandaş karşı karşıya geliyor. 7/24 Şoför destek hattı neden yok? bütün bu sorunların çözümünü belirlediğim yol arkadaşlarım ve oluşturacağım yönetim kurulu ile çözeceğiz. Şoför esnafı gece yastığa başını huzurla koyacak. Giresun Şoförler odasında değişim esnafımıza huzur ve güven getirecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.