SON DAKİKA!

Giresun’da İYİ Partiye Büyük Katılım Töreni

İYİ Parti Giresun İl Teşkilatınca bir düğün salonunda çeşitli partilerden istifa eden yaklaşık 200 kişinin partiye katılım töreni düzenlendi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Koray Aydın, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Toplumsal Politikalar Başkanı Av. Ünzile Yüksel, İYİ Parti Avrupa Teşkilatlandırma Başkanı Harun Cici, İYİ Parti Giresun İl Başkanı Abdülkadir Eroğlu, İYİ Parti Merkez İlçe ve ilçe teşkilatlarının tam kadro hazır bulundu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın katılım törenin yaptığı konuşmada “Millet bizi bağrına basıyor. Miting alanlarında olmayacak kalabalıklarla karşı karşıyayız. Kısacası millet bizi çağırıyor. Sakın bana sormayın ‘Seçim ne zaman olacak?’ diye. Ne zaman olursa olsun. Askeriyede bir şey vardır, askerleri postalları ile yatırırlar ‘Önemli olaylarda hemen müdahale edilebilsin.’ diye. Herkes postallarıyla yatacak. Kadınımız, erkeğimiz, hepimiz. Aşkla sevdayla çalışmaya devam edeceğiz. Bu kara düzeni hep beraber bitireceğiz. Ne yapacağız, arkadaşlar üye yapmaya devam edeceğiz. Vazgeçmek yok. Yeni katılan arkadaşlarımız etrafından, çevrelerinden, tanıdıklarından üye yapmaya devam edecekler. Bütün eski üyelerimiz seferberlik haline gelecek. Ocak ayıdan başlayarak üyeleri aktive edecek bir programı devreye alacağız. Böylece 500 bin olan üye sayısına ulaşmış bir parti olarak bütün üyelerimizi aktive hale dönüştüreceğiz ve bir destan yazacağız.”

Koray Aydın, profesyonelce çalıştıklarını, şu anda sahayı en iyi kontrol eden partinin İYİ Parti olduğunu kaydederek, “Şu anda istek ve heyecanı zirvede olan yegane partiyiz. Biz gururla geziyoruz. Millet bizi bağrına basıyor. Miting alanlarında olmayacak kalabalıklarla karşı karşıyayız. Kısacası millet bizi çağırıyor. İYİ Parti’nin iktidarına hazır olun değerli arkadaşlar. Seferberliğe devam.” diyerek sözlerini tamamladı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, konuşmasının ardından İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Avukat Ünzile Yüksel ile partiye katılan üyelere rozet taktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.