SON DAKİKA!

Saniye-Yaşar Şahin Aile Ve Çocuk Parkı Hizmete Açıldı

Giresun’un Görele ilçesinde Tirebolu 42 Çay Kurucusu Yaşar Şahin’in Oğlu Yusuf Şahin’in katkılarıyla yaptırılan Aile Ve Çocuk Parkı düzenlenen tören ile açıldı.

Görele Belediyesi’nin tahsis ettiği arsaya hayırsever iş insanı Tirebolu 42 Çay Sahibi Yusuf Şahin tarafından Kumyalı Mahallesine kazandırılan Çocuk Parkının yapımı tamamlanarak, açılışı yapıldı.

Görele Belediyesi tarafından tahsis edilen arsaya Kumyalı Mahallesine kazandırılan Çocuk Parkına, parkın yapımında büyük emekleri bulunan Tirebolu 42 Çay Sahibi Yusuf Şahinîn anne ve babası olan ‘Saniye & Yaşar Şahin Aile ve Çocuk Parkı’ ismi verildi.

Parkın açılışını yapan Görele Belediye Başkanı Avukat Tolga Erener, parktaki çocuklarla yakından ilgilendi.

Tolga Erener, söz verdiğimiz vaatlerimizden bir tanesi olan ‘Her mahalleye çocuk parkı’ projesine devam ettiklerini belirterek, “Söz verdiğimiz gibi hizmet anlamında bir çok mahallelerimizin eksikliklerini gidererek, çocuk parkına kavuşturduk. Nüfus ve arazi anlamında en büyük mahallelerimizden biri olan Kumyalı Mahallemizi 2. Çocuk parkına kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayata geçirecek olduğumuz projelerimizle birlikte Görele’ye hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.