SON DAKİKA!

Türkiye’nin İlk Online Ofis Marketi Avansas.com

Son birkaç yıla kadar büyük ya da küçük ölçekli olsun tüm işletmeler genel olarak satın alma deneyimlerini geleneksel yöntemlerle karşılamak durumundaydı. Bu da şirketlerin hem kendi işlerine ayıracakları iş gücünü hem de zamanlarını iyi kullanamadıklarını gösteriyor. Online alışverişe güvenmemeleri, yeterli çeşitte ürün bulamamaları ve zamanında siparişlerini teslim alamamaları şirketlerin e-ticarete genel bakışını özetler nitelikte. Ancak son yıllarda online pazara yönelik bu tip olumsuz düşüncelerin azalmasını sağlayan bir takım gelişmeler yaşanıyor.

Türkiye’de ve Dünya’da e-ticaret sektörüne olan güvenin giderek artmasıyla birlikte işletmeler ihtiyaçlarını kolayca giderebilecekleri online marketlere yönelmekte. Türkiye’de bu işin öncüsü olan Avansas.com büyük ve küçük ölçekli tüm işletmelerin her türlü ofis ihtiyacına cevap veriyor. Sahip olduğu ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile gün geçtikçe katma değer kazanan bir şirket olan Avansas.com kurumlara olduğu kadar KOBİ’lere de özel avantajlar sunmaktadır.

KOBİ’lerin verimliliklerini arttırmaya yardımcı olmak için birçok çalışma yapan ve bunu sürdürmeye devam eden Avansas.com farklı kategorilerde binlerce ürün çeşidi sunuyor. Şirketlerin en önemli masraf kalemlerinden olan kırtasiye kategorisinde yüksek kalitede ve farklı çeşitteki birçok ürünü stoklarında bulunduruyor. Ayrıca gıda, temizlik malzemeleri ile teknoloji ve ofis mobilyası kategorilerinde de kaliteli ürünlerle çalışıyor. Üstelik stoklu çalışma prensibi sayesinde zaman sıkıntısı çekmeden siparişinizi adresinize teslim etmeleri en önemli artılarından biri denebilir.

Kendine ait olan profesyonel dağıtım ağı ve stoklu çalışma prensibi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Avansas.com İstanbul içi siparişlerde 1 iş günü içerisinde teslim gibi kaliteli ve hızlı hizmet avantajı sunarken, İstanbul dışı siparişler için kargoyla 2 iş gününde teslimat yapabiliyor. Yani Giresun üzerinden vereceğiniz siparişiniz 2 gün sonra kapınızda olabilecek. Umarız bu tarz online satış yapan firmalar artar ve kazanan bizler oluruz.

1 Yorum

  1. Oldukça kaliteli toptan ofis büro kırtasiye malzemelerini bulmak çok zor. Bu malzemeleri birçok yerden talep edebilirsiniz ama hep iyi derler kötü çıkar. Firma seçiminizi düzgün yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.