Uncategorized

16.Ömer Hekim Sünnet Söleni

                           Piraziz’de sölen günü


16. Ömer Hekim Sünnet Söleni’nde 150 çocuk erkeklige ilk adimi atti.  


Vali Taskesen, “Ilk ziyaretimi de buraya yapmistim. Vedayi da buradan yapiyorum. Hakkinizi helal edin” dedi  


————————————————————————-


16. Ömer Hekim Sünnet Söleni Piraziz’de yapildi. Piraziz Kaymakamligi ve Piraziz Belediyesi’nin organizasyonuyla yapilan sölende 150’yi askin çocugun sünneti gerçeklestirildi. Sölenin ve sünnetin tüm giderleri Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim tarafindan karsilandi.


                             VALI: HAKKINIZI HELAL EDIN 


Sünnet söleninde Piraziz Belediye Baskani Hasan Senel, Vali Mustafa Taskesen’e Giresun’da görev döneminde yaptigi hizmetlerden dolayi tesekkür plaketi sundu. Anadolu Saglik Meslek Lisesi bahçesinde gerçeklestirilen etkinlikte bir konusma yapan, Giresun Valisi Mustafa Taskesen, 16. düzenlenen Ömer Hekim Sünnet Söleni ile bir yil önce aramizdan ayrilan küçük Ömer Hekim i artik bu törenle aniyoruz. Bir kere daha Allahtan rahmet diliyorum. Hekim Holding Giresun Ekonomisine büyük katki saglamis bir kurulustur. Böyle bir kurulusa anlamli katkilarindan dolayi tesekkür ederim.


2003 yilinda bir toplantiya katilmak için Giresun un Piraziz ilçesine geldigini kaydeden Taskesen, söyle devam etti: Giresun a ilk ziyaretim Piraziz ilçesine olmustu, simdi ise veda ziyaretimde ilk bu ilçeye olmasi gerçekten büyük bir tesadüf, Giresun da 2 yil 4 ay gibi bir süre görev yaptim bu süre içerisinde bana gösterdiginiz ilgiden dolayi tesekkür ederim. Bundan sonra bende bir fahri Giresunluyum her Giresunluya kapim açik olacaktir. Nerde olursam olayim yüregim sizinle olacak. Hepinize allahaismarladik diyorum. Hakkinizi helal edin” dedi.


Piraziz Belediye Baskani Hasan Senel, Giresun Valisi Taskesen e Giresun a verdigi hizmetlerden dolayi, findik figür lü bir plaket hediye etti, Daha sonra Giresun Valisi Mustafa Taskesen, 16. Geleneksel Ömer Hekim Sünnet Sölenine mali katki saglayan Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim adina, Basin Danismani Ufuk Kekül e Findik figürlü bir plaket verdi.Ömer Hekim Sünnet Söleni’ne Bulancak Kaymakami Ayham Durmus, ilçe jandarma komutani, Il Genel Meclisi Baskani Osman Öden, Görele Belediye Baskani Ertugrul Melikoglu,  Özel Idare Genel Sekreteri Cumhur Melikoglu, Saglik Müdürü Cengiz Cindemir, Il Milli Egitim Müdürü Ömer Albayrak, Müftü Necati Akkus, TSO Baskani Hasan Çakirmelikoglu ve kalabalik bir davetli toplulugu katildi. Sölen, GIFSAD halkoyunlari gösterisi ve Sançtilar Tuncay Uzun, Güler Öztürk konseriyle sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.