SON DAKİKA!

31 Mart 2011 Havaalani Temeli


Açilis çok görkemli oldugundan katilimda çok büyüktü. Gazeteciler , Siyasi parti liderleri , Bakanlar , Millet vekilleri , Basbakan   ve en önemlisi saf , temiz Ordu – Giresun halki açilista yerlerini almisti.


Giresun ve Ordu’nun  hayalleri sonunda gerçeklesti. Ak Parti Hükümeti  9 senenin ardindan Ordu ve Giresun’a en büyük yatirimini yapti. 


Demeyi o kadar çok isterdim ki….


ama yine K.A.N.D.I.R.I.L.D.I.K Sayin basbakan R.Tayip ERDOGAN OR-GI Havaalani için bir çok demeçler verdi örnegin : Köye Havaalani mi yapacagiz., Ordu ve Giresun’lular havaalani ne yapacaklar, Ordu’lular Samsun’a Giresun’lular ise Trabzona gitsinler.  bunlardan ziyade birde olumlu sözüne tanik oldum 12 Eylül de yapilan referandum öncesinde Giresun ziyaretinde yaptigi konusmada, OR-GI Havaalaninin temelini Mart ayinda atacagiz dedi.


Neden mi Dedi ? Referandum’a Evet Almak için dedi. Yoksa Havaalani kimin umrunda..


Sadece basbakanda  söz vermedi , Kurmaylari da sözün altina imza atti.


AK Parti Grup Baskan Vekili ve Giresun Milletvekili Canikli , Ulastirma Bakani Binali Yildirim, Ordu Millet Vekili Enver Yilmaz; her firsatta ve her açilista boy gösterip Or-Gi havaalaninin temeli 31 Mart 2011’de atilacak demediler mi ?.  Yoksa yaniliyor muyuz..


OR-GI havaalani , Ak Parti hükümeti için çok büyük bir seçim malzemesi haline geldigini her firsatta dile getiriyorum bosuna da söylemiyorum ; genel seçimlere kisa bir süre kaldi bu süre içinde illaki Ak parti hükümeti tarafindan açiklamalar gelecek .. kisacasi açiklamanin basligi sudur ; ‘’ SEÇIMLERDEN SONRA TEMEL ATILIYOR ‘’ inanma ey Giresun’lu  ! Kandirilma Ordu’lu Bu Devlet Degil mi ! ; Ordu’da Teleferigin  %80 bitmesine ragmen  durduran  bu hükümet degil mi 9 senedir findigimizi degersiz kilan !


Sözün bittigi yerdeyiz, kisacasi; HAVAALANINI YAPMAYANA OY VERME !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.