SON DAKİKA!

8. GİRESUN GÜNLERİ MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLERLE RESMEN AÇILDI

8. Giresun Günleri’nin ikinci gününde Eyüp Sultan Camii’nde kılınan cuma namazının ardından mehter takımı eşliğinde yürüyüş gerçekleştirildi.

8. Giresun Günleri’nin ikinci günü büyük bir coşkuyla başladı. 1-4 Mayıs tarihleri arasında Feshane Fuar, Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 8. Giresun Günleri’nin ikinci gününde Eyüp Sultan Camii’nde kılınan cuma namazının ardından mehter takımı eşliğinde yürüyüş gerçekleştirildi.

Vatandaşlara fındık ve lokum dağıtılan yürüyüşe Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve İstanbul Milletvekili Ahmet Baha Öğütken başta olmak üzere çok sayıda önemli isim katıldı.

Akşam saatlerinde ise bu kez resmi açılış töreni düzenledi. Resmi açılış törenine Çalışma ve Sosyal Gevenlik Bakanı Faruk Çelik katıldı.

8. Giresun Günleri’nin açılış törenine katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Giresun Federasyonu örgütlenmesini çok önemli bulduğunu ve herkesin ömründe en az bir kere Giresun’a gitmesi gerektiğini söyledi.

bakancelikgiresun

Giresun Federasyonu öncülüğünde ve Giresun Valiliği himayesinde 1-4 Mayıs tarihleri arasında Feshane Fuar, Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 8. Giresun Günleri’nin açılışı görkemli bir törenle gerçekleşti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kutlama telgrafı gönderdiği törene Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ak Parti İstanbul Milletvekili Haldun Ekici, Eyüp Belediye Başkanı Avukat Remzi Aydın, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, Ak Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Ak Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, İstanbul Milletvekili Mehmet Domaç, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Baha Öğütken, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ünal Kaçır, TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Yasin Yıldız, Giresun Valisi Hasan Karahan, Başbakan Başdanışmanı Hüseyin Besli ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.