SON DAKİKA!
aytekindegerli

ADAM YERİNE KOYMUŞLAR!

Değerli okurlarım şu garip dünyanın haline bakın ki; Bu ülkede Kaymakamlık, Valilik yapmış bir Milletvekili bizleri yani engellileri adam yerine koyduk diye bir konuşma yaptı.

Şimdi sizlere soruyorum, ben ancak ayaklarını kullanarak yazı yazabilen bir kardeşinizim benim engelim Allahın istediği için ellerimde ama bu zihniyeti belli olan Tevfik Ziyaeddin Akbulut’u hangi engele sığdırmamız lazım?

Böyle bir zihniyet var mı? Acaba bu şahıs hangi kafa ile o konuşmayı yaptı, bizleri engellileri adam yerine koymak o zavallı ya mı kaldı?
Zihniyete bak zihniyete engellileri adam yerine koymuş!
Seni kim adam yerine koydu da şuan o afili Milletvekilliği görevini yapıyorsun, Allah sana ve yakınlarına bir engelli nasip etsin diye dua mı? Edelim.

Yazıklar olsun eğer bu ülkede sana o payeyi veren kişi bu halktan hala oy alacaksa Allah c.c. ona da en kısa zamanda engelli bir kardeşimiz olmayı nasip etsin demek ten başka ne kaldı bize.

Meşhur bir sesleniş var Ey diye başlar, Ey der bir siyasetçi acaba bu Ey diyen siyasetçi bizleri adam yerine koyan bu Milletvekiline de Ey Tevfik Ziyaeddin vekil sen kimsin ki? Benim engelli vatandaşlarımı adam yerine koyuyorsun diyebilecek mi?

Bu ülkede son yıllarda yaşadığımız seçimler ne yazık ki Tevfik Ziyaeddin gibi akıl, fikir, fakiri bir çok siyasetçiyi maalesef görmek zorunda kaldı.

Buradan sizlere bir seslenişte bulunmak istiyorum, ey okurlarım bizler kimsenin adam yerine koyması gereken kişiler değiliz.
Bizler bugün, yarın bundan sonra hep adam gibi adamdık, ne sen nede senin zihniyetindeki akıl, fikir fakiri Tevfik Ziyaeddin’ler bizleri adam yerine koymadı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sesleniyorum, bu üyenizi lütfen uyarın, Mecliste temsilcilerimiz olan başta kaderdaşımız Sayın Şafak Pavey olmak üzere bütün üyeleri bu üyeyi kınamaya davet ediyorum.

4 yorumlar

  1. Paylaşımların için teşekkürler Aytekin değerli yüreğini sağlık

  2. sevgili arkadaşım bende %90 engelliyim omurilik felçlisiyim bunlar kibirden gözlerinin önünü göremiyorlar vekil çıkar engellileri adam yerine koyduk der sağlık bakanı recep Akdağ çıkar gözleri görmeyen arkadaşa biz sana bu halinle iş vermişiz daha ne istiyorsun der ağzılarına geleni konuşurlar söylerler daha sonrada biz yanlış anlaşıldık biz böyle söylemek istemedik sözlerimz çarpıtıldı gibilerinden laflar ederler her yere esip gürleyen bağıran çağıran tayyip efendi niye çıkıp iki kelime etmiyor edemiyor benim engelli kardeşime sen nasıl böyle sözler sarfedersin diyemiyor bu olayları bilip ve bunun üzerine bile bile halen akp ye oy verecek olan engelliler ve engelli aileleri varsa Allah sizleri bildiği gibi yapsın derim bu kadar küçülmeyin bu kadar onursuz haysiyetsiz şerefsiz olmayın engelli aileleri sizlere sesleniyorum onurunuzu şerefinizi kişiliğinizi koruyun kimse kimseyi hor göremez aşağılayamaz bana göre bu sözün asla bahanesi olmaz olamaz şerefsiz haysiyetsiz olup bunların eline düşmektense onurlu haysiyetli şekilde aç kalırım açık kalırım bundan iyi

  3. Kürşad KİZİLAY

    Tebrikler güzel kardeşim. Yazın çok güzel. Yazılarının devamını bekleriz. Gurbetçi Girsun çalışanları size çok teşekkür ediyorum. Böyle Aytekin gibi birimiyle tanıştırdığınız için.

  4. KÜRŞAD KİZİLAY

    Tebrikler kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.