ARŞİV

Afyon da Giresun Sehitligine Vali Ziyareti

Afyonkarahisar Valisi Irfan Balkanlioglu, Garnizon Komutani Tuggeneral Veli Yildirim, Il Jandarma Komutani J. Kd. Alb. Okçin Aksit ve Emniyet Müdürü Ismail Türkmenli ile birlikte sehitlikleri gezdi. 25-30 Agustos Zafer Haftasi etkinlikleri kapsaminda ziyaret edilerek, törenlerin düzenlenecegi sehitlikleri inceleyen Balkanlioglu, gördügü eksikliklerin giderilmesi için ilgililere talimat verdi.


Protokol, gezi kapsaminda Büyük Kalecik Beldesinde bulunan Kocatepe Aniti ile birlikte Çigiltepe, Büyük Taarruz Sehitligi, Anitkaya Sehitligi ve Iscehisar Doganlar mevkiinde bulunan Giresunlular Sehitligi ni ziyaret etti.


Vali Irfan Balkanlioglu, 26-30 Agustos Zafer Haftasi kutlama programi çerçevesinde, sehitliklerde yapilacak anma törenleri sirasinda çirkin bir görüntünün olmamasi için bizzat yerinde görmek istediklerini söyledi. Balkanlioglu, “Bu vatan için canlarini feda eden sehitlerimizin yattiklari yerlerin korunmasi ve varsa bakim ve tadilatlarinin yapilmasi için basta ilçe kaymakamlari olmak üzere diger yetkililere gerekli talimatlari verdik. ” dedi.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.