SON DAKİKA!

AK PARTİ ADAYLARI DÖRT KOLDAN ÇALIŞIYOR

AK Parti Giresun Milletvekili adayları seçim çalışmalarına devam ediyor.

Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Turhan Alçelik, Bulancak’ta esnaf ziyareti yaparak, “Vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda ne yapabiliriz, onları ön planda tutacağız” dedi.

Milletvekili Adayı Adem Tatlı, Giresun Merkezde bazı kamu kurumlarını ziyaret ederek destek istedi.

Milletvekili Adayı Mehmet Geldi, Dereli’de yeni ve eski parti yöneticileriyle yemekte bir araya geldi. Milletvekili Mehmet Geldi, Espiye ilçesinde ise esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Milletvekili Adayı Hatice Kocaoğlu, Çağrı Merkezi ve tekstil işçileriyle bir araya gelerek destek istedi.

TURAN ALÇELİK, BULANCAK ESNAFINDAN DESTEK İSTEDİ

“Bugün ülkemizin ihtiyaçlarını en iyi bilenlerden biriyim”

AK Parti Giresun milletvekili adayı Turhan Alçelik, Bulancak’ta esnafı ziyaret etti. Seçim çalışmaları kapsamında ilçeye gelen Turan Alçelik’e, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Akoğlu ve partililer eşlik etti.
Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayarak esnafı ziyaret eden Turan Alçelik, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
Alçelik, daha önce 2 dönem Meclis’te bulunduğunu belirterek, “Bugün ülkemizin ihtiyaçlarını en iyi bilenlerden biriyim. Dolayısıyla bu manada Bulancak ve diğer tüm ilçelerimizle ilgili bütün çalışmalarımıza şimdiden başladık. İlerleyen günlerde geniş katılımlı toplantılarda planlarımızı yapacağız. Vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda ne yapabiliriz, onları ön planda tutacağız” dedi.

DERELİ’DE AK PARTİ TEK VÜCUT

AK Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Dereli’de yeni ve eski parti yöneticileriyle yemekte bir araya geldi. Milletvekili Geldi, Espiye ilçesinde ise esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti Giresun Milletvekili ve adayı Mehmet Geldi, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçe ilçe dolaşarak halk ve esnafla kucaklaşan Milletvekili Geldi yeni dönem için destek istiyor. Geldi, önceki akşam Dereli’de AK Parti yeni ve eski yöneticileriyle yemekli toplantıda bir araya geldi. İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Osman Öden’in de iştirak ettiği yemeğe, İlçe Başkanı Nizamettin Vurgun, Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu, Yavuzkemal Belediye Başkanı Abdullah Önal, eski İlçe Başkanı Osman Kahraman, eski İl Genel Meclisi Üyesi Şükrü Kahraman ve yeni ve eski ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Mehmet Geldi yemekte yaptığı konuşmada, 7 Haziran genel seçimlerinin önemine vurgu yaparak, gün, birlik ve beraberlik günüdür. Gün, güven ve istikrarın devamını sağlama günüdür. Bu noktada hepimize büyük sorumluluk ve görev düşmektedir. Ben inanıyorum ki, 7 Haziran genel seçimlerinde de halkımız bize gereken desteği verecektir. Çünkü biz, halkı kandıran ve aldatan olmadık. Ne vaat ettiysek yerine getirdik ve getirmeye devam ediyoruz. Son olarak temelini attığımız Eğribel Tüneli ilimiz ve bölgemiz adına en somut örnektir. Yeni dönemde AK Parti’nin hizmetleri artarak devam edecektir. Bundan hiç kimsenin en ufak kuşkusu ve kaygısı olmasın” dedi.

Milletvekili seçim çalışmaları çerçevesinde Espiye ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Mehmet Geldi, beraberindeki Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve partililerle esnafları ziyaret ederek destek istedi.

TATLI’DAN KURUMLARA ZİYARET

AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Giresun merkezde bazı kamu kurumlarını ziyaret ederek destek istedi.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin sportmen Milletvekillerinden AK Parti Giresun Milletvekili ve 2. Sıra adayı Adem Tatlı, seçim çalışmaları kapsamında merkezde bazı kamu kurumlarını ziyaret ederek, kamı çalışanlarından destek istedi.
Sportmen Milletvekili Adem Tatlı ilk ziyaretini Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne yaptı.

Adem Tatlı beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar ve partililerle İl Müdürü Zeki Atlı’yı makamında ziyaret ederek, kurum personelleriyle tek tek tokalaşarak destek istedi.

Ziyarette, Kurum yetkilileri tarafından Adem Tatlı’ya Giresun Merkez 3500 seyirci kapasiteli spor solonu projesi hakkında bilgi verildi. Tatlı daha sonra Giresun hükümet konağını ziyaret ederek, destek istedi.

KOCAOĞLU’NDAN TEKSTİL ÇALIŞANLARINA ZİYARET

AK Parti Giresun milletvekili adayı Hatice Kocaoğlu, tekstil işçileriyle bir araya gelerek destek istedi.

AK Parti Giresun Milletvekili adayı Hatice Kocaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Orsan Tekstili ziyaret ederek, işlerinde kolaylıklar diledi.

Özellikle bayan işçilerin sıcak ilgisiyle karşılanan Hatice Kocaoğlu, AK Parti iktidarı döneminde kadınların her alanda daha fazla söz sahibi olduğunu ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.