SON DAKİKA!

AK PARTİ ADAYLARI GİRESUN’DA SAHAYA İNDİ

AK Parti Giresun milletvekili adayları Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk ve Serdar Demirkan ilçe teşkilatıyla bir araya geldi.

AK Parti Giresun Milletvekili ve milletvekili adayı Cemal Öztürk, parti ziyaretinde yaptığı konuşmada çok önemli bir seçim sürecine girdiklerini söyledi.

Görele’nin siyasette Giresun’un bir dayanağı olduğunu belirten kendiside aslen Görele-Çanakçı havzasından olan Cemal Öztürk, şöyle devam etti:

“24 Haziran seçimlerinde biz hep birlikte dayanak noktası olan Görele’yi de alıp, Giresun’u ayağa kaldıracağız. Biz bunu tabi ki ekip ruhuyla başaracağız. Bir oyun bile peşine düşerek, kapısını çalmadık hane bırakmayacağız. Bakın Türkiye çok zorlu süreçlerden geçmektedir. Şer odaklar 15 Temmuz darbe gecesinde yapamadıklarını ekonomimizi yıkarak yapmaya çalışıyorlar. Bize düşen dik durarak 24 Haziran’da sandıklara sahip çıkıp, oy patlaması yapacağız.”

AK Parti Giresun Milletvekili ve adayı Sabri Öztürk ise seçimlerde var güçleriyle çalışacaklarını ifade ederek, “Hem cumhurbaşkanımız hem de milletvekili adaylarımız için elimizden geleni yapacağız. Ülkemizin bulunduğu zorlu şartlardan Allah’ın izniyle üstesinden geleceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.