SİYASET

AK PARTİ GİRESUN MERKEZ İLÇE DANIŞMA MECLİSİ

Ak Parti Mart ayı,Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

Merkez İlçe Başkanı Çetin Çakıroğlu’nun başkanlığında gerçekleşen ve genel olarak yaklaşan belediye seçimlerinde yapılacak çalışmaların gündemde olduğu toplantıda açılış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Çetin Çakıroğlu, Yerel seçimlerde yapılacak olan sandık esaslı çalışma hakkında bilgi vererek konunun önemine dikkat çekti. Ve oluşturulan sandık yönetim kurulları çalışmaları hakkında teşkilat mensuplarına bilgi verdi.

AK Parti’nin Belediyecilik anlamında tüm Türkiye’de çıtayı en üst noktaya taşıdığını belirten ve AK Partili belediyelerin olumlu faaliyetleri hakkında örnekler veren Çakıroğlu, Merkez İlçe Belediyesinin “AK ELLERE” teslim edildiği takdirde Giresun’da hizmet seviyesinin en üst seviyelere çekileceğini ve Giresun Halkının beklentileri doğrultusunda bir belediyecilik anlayışının güdüleceğini ifade etti.

giresundanisa

Toplantı ayrıca İl Başkanı Av. Sabri Öztürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Şeyma Tekin Memiş, İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, İl Genel Meclis üyesi Behice Çavuşoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçarslan, İnişdibi Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Çaldağ Belediye Başkanı İskender Genç, Köy – Mahalle – ve Belde Temsilcileri ve teşkilat mensuplarının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Kapatılacak olan Merkez belediyelerinde gündeme geldiği divanda, Katılımcılar da birimleri adına toplantıda söz alarak birer konuşma gerçekleştirdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.