SON DAKİKA!

Ak Parti Giresun Teşkilatı Ankara’ya Hizmet Alma Çıkarması Yaptı

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun merkez ve ilçelerde devam eden yatırımlar ile yeni projelerin yakın takipçisi olduklarını belirterek, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan devam eden projelerin hızlandırılması için gerekli sözü aldıklarını bildirdi.

İl Başkanı Tatlı, Giresun’a daha fazla yatırım ve hizmet için Yeni Valimiz Enver Ünlü, Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve ilçe belediye başkanlarıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve bazı bakanlıların genel müdürlükleri nezdinde ziyaretlerde bulunduklarını kaydetti.

Giresun adına son derece verimli görüşme ve istişarelerde bulunduklarını belirten Ak Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, “Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaretimizde Giresun İlimiz ve İlçelerinde devam eden yatırımlar ve projelerin son durumu hakkında istişare ve değerlendirmeler yaparak, yeni planlanan proje ve çalışmalarla ilgili talep ve ihtiyaçlarımızı bakanlarımıza ilettik. İlimiz ve ilçelerinde devam eden projelerin hızlandırılması için gerekli desteği ve sözü Bakanlarımızdan aldık. İlçe belediye başkanlarımızın da talep ve ihtiyaçlarını dile getirerek verimli bir toplantı gerçekleştirdik, bir çok kurumun genel müdürü ve yatırımcı kuruluşlar ile Giresun adına verimli görüşmeler ile şehrimize geri dönüyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.