SİYASETSON DAKİKA

AK PARTİ GİRESUN YEREL YÖNETİMLER DANIŞMA MECLİSİ

Ak Parti Giresun Yerel Yönetimler Danışma Meclisi Toplantısı Bölge Koordinatör Milletvekili Nusret Bayraktar ve İl Koordinatör Milletvekili Muhyettin Aksak’ın katılımı ile bugün Bulnacak ilçesinde gerçekleşti.

AK Parti Rize Milletvekili ve Karadeniz illeri  Bölge Koordinatör Milletvekili Nusret Bayraktar, “Dünyanın neresine giderseniz gidin Türkiye adeta bir farklı ülke konumunda” dedi.

Nusret Bayraktar, Bulancak’ta düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, geçmiş yıllarda yurt dışına gidildiğinde, Türk vatandaşıyım diyerek pasaportla hudut kapılarından gelip geçerken kimsenin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yüzüne bakmadığını söyledi.

Beyoğlu Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde yurt dışına gittiğinde, Türkiye’yi bilmeyen çok insan olduğunu dile getiren Nusret Bayraktar, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şimdi dünyanın neresine giderseniz gidin Türkiye adeta bir farklı ülke konumunda. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin dünyanın 28’inci ekonomisinden 18’inci ekonomisine yükselmesinde, Avrupa’da istikrarsızlık ve ekonomik krize rağmen ekonomisini ayakta tutabilen, bütçeyi iyi yönlendirebilen ve halkıyla bütünleşebilen, terör belasına rağmen Ortadoğu’daki hareketliliğe rağmen, bu denli başarısında bizim literatürümüzde tılsımlı el, onlar da da diyorlar ki sihirli bir el vardır. Bu sihirli elin sahibi sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyorlar.”

AK Parti Erzurum Milletvekili ve Giresun İl Koordinatör Milletvekili Muhyettin Aksak ise AK Parti’nin Giresun Belediyesi’ni koordinatörlük dönemlerinde mutlaka kazanması gerektiğini belirterek, “Kendimizi buna göre endekslenmemiz lazım. Birlik ve beraberlik içerisinde bunu mutlaka kazanmamız lazım. Bunun ötesi yoktur, hiçbir mazereti yoktur” diye konuştu.

Toplantıya, AK Parti Giresun Milletvekilleri Mehmet Geldi ve Adem Tatlı, AK Parti Giresun İl Başkanı Sabri Öztürk, ilçe belediye başkanları, il teşkilatı üyeleri ve ilçe teşkilatı üyeleri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.