SON DAKİKA!

AK PARTİ SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİ

62.Dönem Gümrük ve Ticaret Bakanı ve AK Parti Giresun Milletvekili Nurettin Canikli demokrasiyi hedef alan paralel yapıya karşı ülkenin kendini koruma refleksinin ve hakkının bulunduğu belirtti.

caniklisecimsonuparalel

AK Parti Giresun Milletvekili NurettinCanikli seçim sonuçlarının ışığında paralel çeteye karşı kararlılıkla mücadele edeceklerini ifade etti.

Nurettin Canikli, muhalefetinde söylemleriyle politikalarıyla çöktüğünü ifade ederek, “Sadece bir muhalefet partisi değil, muhalefet tamamen çökmüştür. Bu açıdan da hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Milletimiz muhalefetin bu yaklaşımını, tarzını ve söylemlerini sandığa gömmüştür” dedi.

Gümrük ve Ticaret eski Bakanı Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sistem dışında bırakılması olarak özetlenebilecek bir çaba içerisinde olan Paralel yapının kirli amacına ulaşamayacağını ifade etti. AK Parti hareketini yok etmeye yönelik çok güçlü bir ittifak kurulmuştu, kirli ittifak dağılmıştır ve bundan sonra da böyle kirli ittifakların gündeme gelmemesi için hukuk ve demokrasi çerçevesinde ne yapılması gerekiyorsa biz zaten yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.