SON DAKİKA!

AK PARTİDE AYHAN AKTEN RÜZGARI

Ak Parti Giresun’da en uzun süre İl Başkanlığı görevini yapan İş adamı Ayhan Akten, 1 Kasım’da yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde aday adayı olduğunu açıkladı.

Giresun’da bu partinin kurucu İl Başkanı’ndan sonraki ilk üyesiyim ve en uzun süre İl Başkanlığı yapan kişisiyim diyen İş adamı Ayhan Akten; “ 2002 ve 2007 seçimlerini yönetme fırsatımız oldu. Sayın Başbakanımızın şimdi ki Cumhurbaşkanımızın vekilliğini yapmak nasip oldu. İl başkanlığı ve İl Başkan yardımcılığı görevlerinde bulunduk. Bugüne kadar hiç Milletvekilliğine aday adayı bile olmadım. Hiç düşünmemiştim ancak bu kasım ayında olağan üstü bir durum ve olağan üstü bir seçimde arkadaşlarımızla istişare yaptık sağ olsun birçok arkadaşımızda yatıracağımız parayı bile organize edip bizi adaylığa teşvik ettiler. İstişare ettiğimiz büyüklerimizde uygun ola bileceğini söylediler, bizde partimizin önünü daha iyi aça bilmek ve daha büyük başarılara ulaştıra bilmek amacıyla aday olmayı uygun gördük.” dedi.

“7 HAZİRAN SEÇİMİNDE YAŞANAN SIKINTILARI BİLİYORUM”

7 Haziran seçimlerinde Giresun’da ki oy düşüşü ve sıkıntıları bildiğini belirten İş adamı Ayhan Akten; ” Halkımızın sıkıntılarını, dertlerini biliyorum ve neden de sıkıntı yaşandığını, neden de Milletvekili sayısının 2’ye düştüğünü de gayet iyi biliyoruz. Ben her zaman şunu söylüyorum Giresun halkıyla iç içeyiz. Her zaman el eleyiz, dertlerini ve sorunlarını da biliyoruz. Giresun merkez özellikle de yararlı olabileceğimi de düşünüyorum. Ak Partinin yeniden tek başına iktidarı kaza bilmek içinde katkıda buluna bileceğimizi de düşündük bu nedenle de aday adayı olduk” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.