SON DAKİKA!

AKIN ÇORAP YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR TRİFUNOVİÇ DEDİ

Başantrenör Ahmet Kandemir ile yolları ayıran Akın Çorap Yeşil Giresun, Sırp Antrenör Aleksandar Trifunovic ile anlaşma sağladı.

Spor Toto Basketbol Ligi ekiplerinden Akın Çorap Yeşil Giresun Belediyespor’da, kulüp yönetim kurulu üyesi Bülent Yavuz, başantrenörlük için Sırp Aleksandar Trifunovic ile anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Bülent Yavuz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, başantrenör Ahmet Kandemir ile yolların ayrılmasının ardından yeni antrenörün belirlenmesi için çalışmalara başladıklarını belirtti. Adaylar içerisinde Aleksandar Trifunovic’in isminin ön plana çıktığını ifade eden Yavuz, şunlar söyledi:

“Aleksandar Trifunovic, kariyerli ve geçmişi önemli başarılarla dolu bir isim. Yönetim kurulu olarak yaptığımız toplantıda kendisi üzerinde fikir birliğine vardık. Trifunovic ile temasa geçtik ve yaptığımız görüşmeler sonucunda da her konuda anlaşmaya vardık.”

Bülent Yavuz, Trifunovic’in bir iki gün içerisinde Giresun’a geleceğini kaydederek, kendisiyle bir yıllık sözleşme imzalayacaklarını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.