SON DAKİKA!

Aksu’da Kurulan Doğupark Projesi Şekilleniyor

Giresun Belediye Başkanı Av.Aytekin Şenlikoğlu’nun önemli projeleri arasında yer alan Aksu’da bulunan eski çöp döküm alanına yapılacak “Doğupark” projesinde çalışmalar sürüyor.

Sanayi Sitesi karşısındaki ilk çöp sahası ile hemen bitişiğindeki eski dolum tesisleri alanına uygulanacak olan proje içerisinde; Nikah salonu, etkinlik çayırı, tenis kortları, voleybol, basketbol ve futbol sahaları, 400 metre yürüyüş pisti, galericiler sitesi, paten ve kay kay pisti, gözetleme kulesi ve çocuk oyun parkları yer alıyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada, şehrin kalkınması ve gelişmesi için hizmetlerin hız kesmeden devam ettiğini belirtti.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bu çalışmalardan birisinin de Giresun’un sosyal ve kültürel hayatına önemli katkılar sağlayacak olan “Doğu Park” projesi olduğunu kaydederek: “Yıllardır atıl vaziyette olan ilk çöp sahası ile hemen bitişiğinde bulunan eski dolum tesisleri sahasına uygulanacak Doğu Park projemizi hayata geçiriyoruz. 35 yıl gibi bir süreden sonra çöp sahasındaki atık ve moloz yığınının kaldırılması çalışması devam ediyor.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.