SON DAKİKA!

Alabalik ta Marka Olan Köy Dikkat Çekiyor

Giresunumuzda insanlarimizin kafasini dinleyip rahat ve sakin bir ortamda ailesiyle günübirlik tatil yapacagi bir çok tesis vardir. Ancak Tirebolu Ataköy Alabalik tesisleri bu konuda oldukça iddiali bir durumda.


Tirebolu Dogankent yolu 25. km üzerinde Eymür-Sekü-Ataköy üçgeninde bulunan tesisler günübirlik tatilcilerin essiz doga güzellikleri içinde ailesiyle ve yalniz basina yemek yiyecekleri nefis bir mekan. Çiflikte yemekli toplanti, nisan ve kina gibi organizasyonlarda yapilabiliyor.
Dogal ortamlar hariç,hiç bir üretim çifliginde kirmizi benekli Alabalik bulamazsiniz. Ataköy Alabalik çifliginde bunlari görmek mümkün.


Evliyalar diyari Eymür köyünün de bu çiflige komsu olmasi ve suyun Ataköy-Eymür topraklarindan çikarak havuza tertemiz bir sekilde gelmesi bölgedeki insanlara bu iste bir keramet var dedirtiyor. Baligin tadi ve lezzeti de bunu dogruluyor.
 

Tesisin ve Alabaligin müdavimleri arasinda Istanbul da yasayan Bahat Hastaneleri Sultangazi Hastanesi Idare Amiri Ahmet Demiray inda bulundugu tesis gelenlerin sinirsiz hizmet aldigi ve gönlünün gözünün doydugu bir mekan olarak marka olma yolunda ilerliyor.

 


 

Ahmet Demiray yemek sonrasi hatira fotografi çektirmeyide ihmal etmemis.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.