SON DAKİKA!

Ali Akdag Gölge Etmeyin Baska Ihsan Istemeyiz

Giresunspor kulübü basin sözcüsü Ali Akdag yaptigi açiklamalar ile gündeme damga vurdu. Ali Akdag bugün tesislerde yaptigi açiklama ile transfer çalismalari sirasinda yollarina çikan engeller ile ilgili imali konustu. Akdag Giresunspor için çok sey yaptiklarini söyleyen ve isimleri sehirde efsana haline gelen kisiler Giresunspor un anlasmaya çalistigi her futbolcuyu arayarak ya fiyat yükseltiyor yada hiç anlasamamamiza neden oluyor” seklinde konustu.

 

Akdag 3 Brezilyali futbolcuyu da bu nedenle gizliyoruz.  Biletleri gönderilen ve ayin 7 de Istanbul da 8 de ise Giresun da imza törenin de olacak olacak olan yabanci oyuncularin isminin bildirilmemesi de onun içindir dedi.

 

Ali Akdag Konyaspor u sampiyon yapan  kadrodan Volkan ve Gaziantepsor dan Ümit Tütüncü ile prensipte anlastiklarini artik is sadece sözlesmeye kaldi dedi.

 


 

 


 

Ali Akdag Giresunspor kadrosunu güçlendirmeye devam edecektir engellemeler camiamizi kenetleyecek ve göreceksiniz takimimizi sampiyon yapmak için her seyi yapacagiz seklinde konusarak sözlerini tamamladi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.