SON DAKİKA!

Ali Aydin a Hayirli Olsun Ziyareti


 

Giresun Bulancakli olan ve daha önce birçok önemli görevleri üstlenen Ali Aydin in Esenler Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlügü görevine baslamasi ile ziyaretçi trafigide her geçen gün artiyor.

 

Ziyaret sirasinda Ali Aydin a basarilar dileyen Ethem Bakar kisaca sunlara degindi “Sayin müdürümüz Ali Aydin bu zamana kadar kendisine tevdi edilen bütün görevlerde basarili olmus ve Giresun hemsericiliginin en güzel  örneklerini sergilemis bir hemserimizdir, kapisini her çalisimizda bizlere destek olan böyle hemserilerimizin böylesine önemli görevleri üstlenmesi ben basta olmak üzere bütün hemserilerimizi mutlu etmistir. Kendisine görevlerinde üstün basarilar diliyorum. ” dedi.

 

Ali Aydin ise ” Bende bu ziyaretten ziyadesi ile mutlu oldum, makamlar ve mevkiler gelip geçici yerlerdir, benden öncede bu mevkilerde bir çok hemserimiz layiki ile görevler yaptilar, bizlerde en iyi sekilde bu görevleri yapip hem hemserilerimize hemde bütün ülkeye hayirli hizmetler ile anilmak istiyoruz. Ethem Bakar beyin bu ziyareti için kendisine tesekkür ediyorum, onun çalismalarida takdire degerdir. ” seklinde konustu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.