Uncategorized

Ali Haydar Öner e Destek

CHP Lideri Kemal Kiliçdaroglu nun Isparta Hükümet Meydaninda yaptigi miting bünyesinde Ali Haydar Öner in Valilik yaptigi Illerden gelen ziyaretcileri vardi.


Giresun, Bayburt, Çankiri vilayetlerine mensup bir çok kisi tarafindan gerçeklestirilen ziyaretlerle eski Valilerini unutmadiklarini ve 12 Haziran 2011 pazar günü yapilacak olan Milletvekili Genel seçimleri bünyesinde destek verenler arasinda bulunan Ankara Giresunlular Platformu ve Ankara da yasayan birçok Giresunlular olarak Ali Haydar Öner e milletvekilligi yolunda destek verdiklerini açikladilar.

 


Bu arada, Türkiye Için Kolkola , Hak Için… Hakk in Izniyle… , Halk Için… Halkin Gücüyle… sloganlariyla halki kucaklayan Devlet Adami CHP Isparta Milletvekili Adayi Ali Haydar Öner in seçim irtibat bürosunun sevenleri ve halk tarafindan bos birakilmadigi, ziyaretler bünyesinde de  gösterilen ilginin büyük oldugu görüldü.


     Seçim çalismalari sirasinda esi Saadet Sen Öner in yogun çalisma programi ile seçim çalismalarini sürdüren CHP Milletvekili Adayi Ali Haydar Öner e ulasmak için www.alihaydaroner.com.tr ve alihaydar@alihaydaroner.com.tr adreslerinden ve 533 272 44 06 nolu telefondan ulasilabiliyor.


Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ISPARTA


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.