Uncategorized

Ali Özdemir e Agir Konuklar

Ali Özdemir Köln-Almanya dan Bildiriyor;

 

Yaptigi çalismalar ile Giresun lu hemserilerimiz basta olmak üzere Almanya da yasayan bütün gurbetçilerimizin göz bebegi olan gazetemiz basyazarlarindan Yaglidere li  Ali Özdemir  Köln DITIB (Diyanet Isleri Türk Islam Birligi) Genel merkezinde Suuidi Arabistan Hava Yollari Avrupa Genel Müdürü El Alajimi ve Suudi Arabistan Hava Yollari Avrupa Satis Müdürü Helgi Karlsson u  kabul etti.


 

Kabulde özellikle haç ve umre döneminde çok sayida yolcu tarfigine sahip DITIB ile çalisma isteklerini belirten Suudi Arabistan Hava Yollari yetkililerine Türk Hava Yollari ile yaptiklari çalismalardan dolayi böyle bir talebi degerlendiremeyeceklerini çalisma istegi nedeniyle heyete tesekkürlerini ilettiler. Kabulde DITIB Haç Organizasyon Sorumlusu Murat Kahraman ile Serdar Demir de hazir bulundu.

 


 

 

Daha sonra  Diyanet Isleri Türk Islam Birligi Genel Baskani Sadi Aslan i makaminda ziyaret eden heyet bir müddet sohbet etti burada DITIB tarafinda Erenfeld de insaati devam eden merkez camii hakkinda heyete bilgiler verilirken camii resmi olan Kütahya porselen birer tabak seklinde plaket heyete hediye edildi.

 


 

Suudi Arabistan Hava Yollari genel Müdürüne Plaketini DITIB Genel Baskani Sadi Aslan takdim ederken Avrupa Satis Müdürünün Plaketini de Gazetemiz Yazari Ali Özdemir verdi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.