SON DAKİKA!

ALMANYA BU GECEYİ BEKLİYOR

Almanya Baden Wüttenberg bölgesi Stuttgart şehrinde faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Karadeniz Giresunlular BW Derneği 10. Karadeniz Giresunlular dayanışma gecesi için sanatçı kadrosunu tamamladı ve hazırlıklara başladı.

Karadeniz Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ve Yönetim Kurulu üyelerini 10. dayanışma gecesinin heyecanı sardı.

Gurbetçi Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar’ın “Bir Şehri Yaşamak İçin Bir Gece Giresun” sloganının en güzel şekilde yaşatan dayanışma gecelerine bir yenisi ekleniyor.

10. dayanışma gecesini her zamanki yerinde Stuttgart yakınlarında Erdmannhausen’de Halle Auf der Schray’da 02 Mart 2019 günü gerçekleşecek etkinlikte sahne alacak sanatçılarda belli oldu. Almanya’da ilk defa Karadeniz Giresunlular dayanışma gecesinde sahne alan Gizem Kara iki sene aradan sonra yoğun istek nedeniyle bir kez daha sevenleri ile buluşacak. Yine bir sene aradan sonra Cımbışlı Uşak Baransel’de tekrar sevenlerine bu kez Celal Ekinci ile birlikte sahne alacak, Serkan Özer tam kadro yine gecede olacak, bu sene ilk kez sahne alacak olan Özkan Karadeniz, Ali Tetik, Selim Arslan ve sunumda Musa Ada ile coşkunun tavanına ulaşılacak.

Gece ile ilgili Karadeniz Giresunlular Bw Derneğinin başarılı yönetim kurulu başkanı Cevat Öksüz ” 10. dayanışma gecemiz için bütün hazırlıkları yapmaya devam ediyoruz. Bu sene dernek üyelerimizin talepleri doğrultusunda geniş bir sanatçı kadrosu ile çalışmaya karar verdik. İnşallah bütün misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Gecemiz için sponsor ve sahne reklamı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Gecemizden elde edilecek geliri Giresun ve Türkiye’de sosyal sorumluluk projelerinde kullanmaya devam edeceğiz. Avrupanın çeşitli şehirlerinden gelecek bütün misafirlerimiz yöresel yemekler ve sanatçılarımızın icraları ile hasret giderecekler. Bizi izlemeye devam edin.” dedi.

İşte gecenin afişi;

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.