SON DAKİKA!
almanyagece2012

ALMANYA BU GECEYİ KONUŞCAK

Münih, Stutgart Bölgesi’nde faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Derneği tarafından 3 Mart Cumartesi günü Erdmannhausen Halle auf der Schary Salonunda gece düzenleniyor

alamnaya3martgece

Bir yıl aradan sonra Karadeniz Giresunlular Derneği tarafından yeniden düzenlenen ve artık geleneksel hale dönüştürülecek gece için bölgede yaşayan hemşerilerimiz resmen seferber oldu.

Türkiye’den Sanatçı olarak Tuncay Uzun ve Elifçe’nin yer alacağı gece programına Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ethem Bakar’ın da katılması kesinleşti.

Gece ile ilgili hemşerilerimize seslenen dernek yönetim kurulu sizlerle mutlu ve şenlikli bir gece geçirmek istiyoruz, bunun için gerekli bütün hazırlıkları tamamladık. Bu gece birlik bütünlük adına bölgede yaşayan başta Giresunlular olmak üzere bütün Karadeniz’i kucaklayacak bir gecedir. Almanya Baden Wüttenberg Parlementosun’dan Milletvekilleri, Yerel Yöneticiler, T.C.Başkonsolosluk Temsilcileri, Türkiye’den yerel yöneticiler, Gazeteciler gecemize katılacaklardır.
Saat: 16:00 da başlayacak programda Sunuculuğu Halil Uzun, Kemençe’de Ulvi Günay, Hakan Yıldırım, Grup Uygur Kardeşler, Tuncay Uzun, Elifçe gibi sanatçılarımız sahne olacaktır. denildi.

sutut

Gece davetiyeleri için irtibat numaraları;
0172-453 39 34 & 0171-381 71 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.