DÜNYAKÜLTÜR SANAT

ALMANYA BU GECEYİ UNUTAMAYACAK

2 Mart 2013 tarihinde  Stuttgart-Münih bölgesinde yaptığı faaliyetler ile yüz akımız olan Karadeniz Giresunlular Derneği tarafından düzenlenecek dayanışma gecesine büyük ilgi bekleniyor.

Geçen yıl birincisi düzenlenen ve 1.500 kişilik Erdmanhausen Halle’yi dolduran Giresunlu ve Karadenizli hemşerilerimiz bu yılda aynı şekilde salonu doldurup gönüllerince eğlenme fırsatı bulacaklar.

Türkiye’den gelecek sanatçılar arasında Pop Star Alaturka Programı ile ün yapan Zeynep Birinci, Giresun sanat camiasının tartışmasız bay ve bayan vokalleri Tuncay Uzun ve Elifçe ile renklenecek.

Giresun Milletvekili Selahattin Karaahemtoğlu’nun katılması kesinleşen gece için bir çok protkol üyesi de programını ayarlamak için çaba sarf etmeye başladı.

2013gecehaberibrosur

Gazetemiz ve Mavi Karadeniz Televizyonu’nun iletişim sponsoru olduğu geceye gazetemizde Almanya temsilcileri ile birlikte tam kadro yer almayı planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.