SON DAKİKA!

ALMANYA’DA DERNEKLER BULUŞTU

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ve Yöneticileri eşleri ile birlikte Mülheim Giresunlular Kültür ve Uyum Derneğini ziyaret etti.

Yaklaşık 450 kilometre uzaktan eşleri ile birlikte Mülheim Derneğine gelen Cevat Öksüz başkanlığındaki dernek heyetini karşılayan Mülheim Giresunlular Kültür ve Uyum Derneği Başkanı Aydın Petekçi ziyaretten duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi; ” Karadeniz Giresunlular Derneği Başkanımız Cevat Öksüz, Başkan Yardımcısı Önder Vural, Muhasip Mehmet Bıçakçı, Kadın Kolları Başkanı Güldane Bıçakçı ve değerli eşlerine yaptıkları bu önemli ziyaret nedeniyle çok teşekkür ederim. Beraberinde Türkiye’den gelen ortak dostumuz değerli gazeteci Ethem Bakar beyi ağırlamakta bize ayrıca onur verdi. Birlik ve beraberlik içinde bir yıl geçirdik, yeni yılda bu ilişkilerin gelişerek devam edeceğini umut ediyorum. Giresun birliği ve bütünlüğü adına bu ziyaretin katkısını diliyorum.” dedi.

Stuttgart bölgesinde faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ise ” Mülheim derneğimizin değerli başkanı Aydın Petekçi ve yönetim kuruluna bizleri ağırladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Bizleri en iyi şekilde karşıladılar. Giresunlu hemşerilerimiz için 2015 yılı inşallah daha çok birlik ve beraberlik içinde geçsin.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.