SON DAKİKA!

ALMANYA’DA EŞREF (YAKUP) ELEVLİ KAZA GEÇİRDİ YARALANDI

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği kurucu üyesi ve eski yönetim kurulu basın sözcüsü Tirebolulu hemşerimiz Eşref (Yakup) Elevli resmen görünmez kaza ile çeşitli yerlerinden yaralandı.

Almanya’nın Stuttgart yakınlarındaki Marbach şehrinde yaşayan başta Spor olmak üzere bir çok sosyal faaliyetin içinde bulunan Giresun’un Tirebolu ilçesi doğumlu Eşref (Yakup) Elevli dün resmen görünmez bir kaza geçirerek vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı.

Eşref Elevli dün akşam saatlerinde yöneticisi olduğu FC Marbach kulübü tesislerine yeni alınan Mobilet’in deneme sürüşünü gerçekleştirmek istediği sırada Mobiletin aniden süratlenmesi sonucu duramayarak devrilmesi sonucu Sol omuzu, sağ bacak kaval kemiği ve yüzünün çeşitli bölgelerinden yaralandı.

Almanya’nın Marbach şehri yakınlarında bir hastanede tedavi altına alınan Eşref Elevli’nin ilk ziyaretçilerinden biride kurucusu ve basın sözcülüğü görevini üstlendiği Karadeniz Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ve eşi oldu.

Cevat Öksüz Eşref abimiz geçirdiği kaza ile bizleri korkuttu kendisine acil şifalar diliyoruz, dernek yönetim kurulu olarak her zaman yanında olacağız, her ihtiyacını karşılayacağız. dedi.

Eşref Elevli ise dernek tarafından kendisine yapılan ziyarete teşekkür ederek, görünmez kaza işte yapacak bişey yok akacak kan başta durmaz diyorlar durmadı şeklinde konuştular.

Bizde Gurbetçi Giresun Gazetesi olarak Sayın Eşref Yakup Elevli’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.