SON DAKİKA!

ALMANYA’DA KATİP ŞADİ HEYECANI

Almanya Stuttgart Bölgesi Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yönetim kurulu tarafından verilen kararla bu sene yapılacak Giresunlular dayanışma gecesinde sahne alacak olan Kemençe’nin efsanesi Katip Şadi’nin Almanya’ya gelecek olması nedeniyle Avrupa’yı büyük bir heyecan sardı.

Almanya’da 28 Şubat 2015 günü ve gecesi yapılacak olan Giresunlular Dayanışmasında sahne alacak sanatçılardan hiç kuşkusuz en dikkat çekici isim KatipŞadi oldu.

Katip Şadi yaklaşık 10 yıldır Avrupa’dan gelen taleplere cevap vermiyordu. Bir nevi Avrupa’ya veda etmek üzere 28 Şubat 2015 gecesi Edrmannhausen Halle auf der Scharay’da sahne alacak olan Katip Şadi sevenlerine büyük bir süpriz hazırlıyor.

10 yıldır aktif sahne hayatına ara veren ancak ısrarlar karşısında Avrupa’da ilk vedayı Almanya’da yapmaya karar veren Kemençe efsanesi Katip Şadi kendisini dinlemeye gelenlere süprizler yapmaya hazırlanıyor.

Görele’de görüştüğümüz Katip Şadi Avrupa’da Almanya’da merakla bekleyenleri çok özel süprizlerimle eğlendireceğim. dedi.

İşte Muhteşem Gecenin Afişi ve Kadro Bilgileri;

stuttgartgece2015

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.