Uncategorized

Almanyada ve Avrupada Müzik Onun isi

Giresun 1990 li yillarda evlenerek Almanya ya yerlesen Sahnelerin eglenceli sesi olarak taninan Serkan Özer Gurbetçi Giresun Gazetesi ne özel açiklamalrda bulundu.

Serkan Özer artik Almanyada ve Avrupanin çesitli kentlerinde düzenlenen dügün ve Giresun gecelerinde randevu usulü ile çalisiyoruz yoksa isler birbirne karisiyor herkes bizim eglece tarimizi benimsedi Giresunlular bu isi biliyor dedi.

Özer Almanyadaki ilk yillarinda uyum konusunda zorluklar çektigini ama artik böyle bir probleminin de kalmadigi gurbetçi esimiz dostumuz çesitli güçlüklerle buralarda yasamaya çalisiyor bizde ilk dönemler bazi problemler yasadik ancak artik hersey yolunda ve ben hayatimin en mutlu günlerini yasiyorum dedi.

Serkan özer yaptigi kaset ilede gündemden düsmezken yakinda yayinlanacak kibinin de çekimlerini bittigini ve klibinin yayinlanmasi için Mavi karadeniz Tv ile anlastikarini söyledi. Gurbetçi Giresun Gazetesini yayinlamanmaya basladigi günden beri zevkle okudugunu açiklayan Özer gurbetçi giresun gazetesine tesekkür etmeyide ihmal etmedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.