SON DAKİKA!

ALMANYA’DAKİ GİRESUNLU AKADEMİSYENLER BULUŞTU

Avrupa Giresunlu Akademisyenler Derneği Başkan Cevdet Maraş 2014 yılında yapılan çalışmaları ve 2015 yılında yapacakları faaliyetleri Duisburg yakınlarında bir araya gelerek üye ve mensuplarına anlattı.

Avrupa’daki Giresunlu Akademisyenler Duisburg’da kahvaltılı bir toplantı ile bir-araya geldi.

2015 yılı programı içerisinde Şubat ayı içerisinde bir Hamsi günü düzenleyeceklerini belirten Avrupa giresunlu Akademisyenler Derneği Başkanı Cevdet Maraş, Mart ayında seminer, Mayıs ayında da engellilerin toplumla kaynaştırılmaları çerçevesinde engelli bayan ve bay takımlarının katılacağı “Hepimiz toplumun birer üyesiyiz” baslığı altında karışık futbol turnuvası hedeflediklerini bildirdi.

Cevdet Maraş 2015 programlarını şöyle anlattı; “Haziran ayında “Yesil-Beyaz-Avrupa” ismi altında Duisburg’da uluslararası Dragon Yarışmasına katilim, Temmuz ve Ağustos aylarında Giresun’da gerçekleştirilecek olan “elimi sana uzatıyorum” sloganıyla sosyal sorumluluk gençlik değişim projesine maddi ve manevi destek, Ekim ayında bir “hafta sonu semineri”, Kasım ayında da derneğin 1. balosu gibi sosyal, kültürel, eğitimsel ve sportif içerikli programlar…” dedi.

Derneğin bu gibi çalışmalarını desteklediklerini ifade eden derneğin yönetim kurulu ve katılımcılar her çalışmalarda aktif görev alacaklarınızda dile getirdiler. Samimi, aile ortamında gerçeklesen senenin ilk aktivitesine katkı sağlayan herkese teşekkürlerini bildiren Cevdet Maraş, tekrar görüşme dileklerini sundu.

Cevdet Maraş, Avrupa’daki Giresunlu Akademisyenler Derneğine üye olmak, bilgi almak, destek ve katılmak isteyenler c.maras@t-online.de e-posta adresinden iletişim kurabileceklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.