Uncategorized

Alucra Egitim Dernegi Bir Araya Geldi

Hemserimiz Rüstem Korkmaz tarafindan isletilen Cafe Selale’de Egitim gönüllüleri için verilen kahvaltinin yani sira yöre mutfagimizdan Pancar Çorbasi ve hamur isi Pisi ikram edildi. Kahvaltiya ayrica Alucra Dernekler Birligi Osman Çoruh ve Çamliyayla Köyü dernek baskani Orhan Bektas, Doludere Köyü dernek baskani Adnan Kaya katildi.

 

Alucra Egitim Dernegi Baskani Tülay Dolu, yönetim kurulu üyesi Ögretmen Mesut Kaymakçi, Sultan Firfir, Sabire Kayis Egitim gönüllüleri Sultan Ortape, Sultan Yönev  Mehmet Akif Ersoy Yatili Bölge okulumuzda okuyan ögrencilerimize karne hediyesi olarak 26 Ocak 2011 tarihinde  kaban ve bot götürmek için günler öncesinden hazirliklara baslayip, koli ve istifleme islemi ile  Istanbul’dan  Alucra ilçemize nakil islerinde dahi bayanlarimiz can siperhane  çalismalari takdire sayan olmustu. Alucra Egitim Dernegi Baskani Tülay Dolu  beraberlik içinde Kafe Selalede düzenlenen kahvaltida emege tesekkür etti.

  

Cafe Selale’nin isletme sahibi Rüstem Korkmaz ve Ailesi tarafindan gösterilen ilgi ve alakadan son derece memnun kalan Egitim Dernegi yönetim kurulu üyeleri ve Egitim gönüllüleri Rüstem Korkmaz ve esi Fatma Korkmaz a güzel mekanlarinda agirladiklari için tesekkür ederiz…
         

 

SELALE CAFE

Aile Çay ve Nargile Salonu
Çincin Deresi Tuna Mah. 685 sk. No : 1
Esenler/Istanbul

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.