Uncategorized

Alucra Imam Hatip Lisesi Moral Kazandi

Birçok gencin hayatinda dönüm noktasi olan YGS (ÖSYS), Imam Hatip Lisesi ögrencileri tarafindan senlige dönüstürüldü. Bir gezi havasinda geçen sinav için önce bir otobüs kiralayan ögrenciler, cumartesi sabahi Gümüshane üzerinden Giresun a hareket ettiler. 

Trabzon un Maçka ilçesinde bulunan Sümela Manastiri ni gezip,sinav öncesi stres atan gençler Trabzon istikametinden Giresun a geçtiler. Sinav sabahi okul ögretmenlerinin ayarladiklari özel arabalarla sinava girecekleri okullara giden ögrencilerimiz, basarili geçen bir sinavdan sonra Akçaabat a geçerek Cemil Usta da öglen yemegini yiyerek Trabzon turuna çiktilar. Gönüllerince eglenip sinav sitresini atan ögrecilerimiz saat 00:00 gibi Trabzon dan hareket ederek Alucra ya döndü.


Ögrencilerimize bir minibüsle refakat eden ögretmenlerimiz ise iki günlük gezi ve YGS esnasinda ögrencilerimize hertürlü destegi vererek onlarin motive etmeye çalismislardir.Okul idaresi ve ögretmenleriz bu sene hedeflerinin yüksek oldugunu, bunun için çok çalistiklarini, Alucra tarihinin en büyük üniversite basarisini beklediklerini ifade ettiler.


Haber : Alucra Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.