SON DAKİKA!

Alucra Kütüphane Çalismalarina Büyük Destek

Üniversitemize Selahattin Bey tarafindan gönderilen kitaplar üniversite ögrencilerine uygun çagdas kitaplardan olusmaktadir. Bu kitaplarla iyice zenginlesen üniversite kitapligimiz ilçemizdeki diger okullar için de degerli bir kaynak olacaktir.
Bir Alucrali olarak hemserimiz, Halk Bankasi Genel Müdür Yardimcisi Selahattin Süleymanoglu egitime verdikleri destekten dolayi kendilerine çok tesekkür ettiklerini belirtti.


Ayrica, Selahattin Bey’in “Alucra” ve “egitim” konularinda sürekli bizlere yardimci olmaya çalismasi ve bu konularda hassas davraniyorlar. Sayin Selahattin Süleymanoglu’nun elinden geldigince hemserilerine de yardimci olmayi seven bir insan olarak egitimle alakali projelerde degerli kendisiyle uyumlu çalisabilecegimizi umuyorum.


Ilçemizden böyle degerli isimlerin çikmasi bizleri gerçekten onurlandiriyor. Çünkü, Selahattin Bey her ne kadar Halk Bankasi’nin Genel Müdür yardimcisi olsa da özünden taviz vermemis yetistigi topraklari ve kendi unutmamis mütevazi kisiligi ile etrafinda sevilip sayilan degerli bir insandir. Bizler Selahattin Bey gibi degerli hemserilerimizin daha da çogalmasini ümit ederek kendisine çalismalarinda basarilar dileriz..


Tülay Dolu
Alucra Egitim Dernegi Baskani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.