SON DAKİKA!

Amazon Aretias Oteli Hizli Basaldi

Hafta sonu Giresunspor ile karsilasan Gaziantep Büyük Sehir Belediye Amazon Aretias Otel’de konakladi.


Hafta sonu Giresunspor ile karsilasan Gaziantep Büyük Sehir Belediyespor ve beraberindeki kafile konaklamak için sehrimize kisa bir süre önce açilan Amazon Aretias Otel’i tercih etti. Cuma günü havayolu ile önce Trabzon’a ardindan karayolu ile sehrimize gelen Gaziantep Büyüksehir Belediyespor kafilesi maça bir gün kala Amazon Aretias Otel’de konaklayarak maç saatini bekledi.


Amazon Aretias Otel’de gazetemize konusan Gaziantep Büyüksehir Belediyespor Teknik Direktörü Erol Azgin “ Karedenizin incisi Giresun’da böyle kaliteli ve nezih bir Hotelde konakladigimiz için çok memnunuz. Tüm otel personelinin ve çalisanlarinin güler yüzü ve içten samimiyeti için kafilemiz adina tek tek tesekkür ediyorum. Yeni hizmete açilan bu tesisin Giresun’a hayirli olmasini diliyorum. Eminim ki Amazon Aretias Otel tüm spor kulüplerinin ve spor camiasinin Giresun’da ki evi olacaktir.” dedi.


Konuyla ilgili bir açiklama yapan Amazon Aretias Hotel Genel Müdürü Ahmet Biyikli “ Hafta sonu Otelimizde Gaziantep spor’u agirlamanin mutlulugunu yasadik. Misafir ekibimizi en iyi sekilde agirladigimizi ve güler yüz ile Otelimizden ayrilmis olduguna sahit olduk” dedi. Daha önce sehrimize karsilasmalara gelen bir çok kulüp’ün sehrimizde degil Ordu ve Trabzon tesislerinde konakladigini ifade eden Biyikli “  Artik sehrimize müsbakalar için gelen birçok spor kulbünün ve takimimizin Giresun’da Amazon Aretias Oteli tercih edecegini komsu illerde konaklamayacagini düsünüyoruz. Resmi açilisimizi yapmamis olmamiza ragmen Giresun halkindan ve baska sehirlerden otelimize gelen misafirlerimizden gördügümüz ilgi karsisinda çok mutluyuz” dedi.


Haber:Ferdi Topakara/Yigit Giresun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.