SON DAKİKA!

AMERİKA GİRESUNLULARI YENİ SEÇİME HAZIRLANIYOR

Bir süre önce işlerinin yoğunluğu nedeniyle Türk Amerikan Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa eden Cevdet Özdemir’den boşalan göreve atanan Nurettin Oflu yeni seçimler için hazırlıklara başladı.

Okyanus ötesinde Karadeniz’in en güzel şehri Giresun’u tanıtmak maksadı ile kurulan ve yaptığı başarılı organizasyonlar ile adından bahsettiren Türk Amerikan Giresunlular Derneği yapılan başkan değişikliği sonrası yeni seçimleri 25 Mayıs 2014 günü yapılmasına karar verdi.

nurettinoflugiresundernegi

Halen geçici başkanlığı yürüten Nurettin Oflu ” Başkanlık seçimi için aday olmak isteyenler bugünden itibaren çalışmalarına başlayabilirler. Dernek tuzugumuze göre seçimlerde oy kullanmak isteyen üyelerimizin aktif olması ve seçimden altı hafta önce aidatlarını ödemiş olmaları gerekmektedir. 16 Nisan 2014 günü gece 12:00 ‘ye kadar aidatlarını ödeyen üyelerimiz seçimde oy kullanabileceklerdir. Derneğimizin çalışmalarını daha iyi sürdürebilmesi, büyümesi, kurumsallaşma anlamında daha iyi yol alabilmesi ve aktivitelerine ara vermeden ve artırması doğrultusunda, Dernek Yönetiminin almış olduğu karar, camiamiza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Yeniden oluşacak Yönetim kurulunun mücadelemize ve dernegimize yeni bir ivme kazandırmasını ümit ediyor ve bugüne kadar yapılan güzel çalışmaların devamını arzu ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.