SON DAKİKA!

Amerika’da Mehmet Bayram’a Cenaze Namazı

ABD’nin New Jersey eyaleti Burlington’da ikamet eden Giresun’un Yağlıdere İlçesi Doğumlu Mehmet Bayram (47) yeni tip Koronavirüs (Covid-19) sürecinde restoranını kapatarak şoförlüğe başladı.

Kullandığı kamyon arıza yaptı. Arıza yapan aracı tamir için altına yatan Mehmet Bayram, daha sonra frenin aniden boşalması üzerine 47 yaşındaki talihsiz şoför , kamyonun altında ezilerek olay yerinde can verdi.

27 yıldır ABD’de yaşayan Mehmet Bayram’ın uzun süre restoran işlettiği, ancak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde işyerini kapatmak zorunda kaldığı için kamyonculuğa başladığı belirtildi.

Sürecin uzaması üzerine aldığı Kamyon ile kum taşımaya başladı, kullandığı kamyon arıza yapınca tamir etmek için aracın altına giren talihsiz şoför Mehmet Bayram frenin aniden boşlaması ile aracın üstünden geçmesi sonucu hayatını kaybetti.

Mehmet Bayram için bugün sevenleri Burlington Selimiye Camisinde bir araya geldi. Burada düzenlenen cenaze töreni, helallik ve cenaze namazı sonrası Mehmet Bayram’ın cenazesi uçakla defnedilmek üzere doğum yeri olan Giresun’un Yağlıdere ilçesine gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.