SON DAKİKA!
aykut-demircan-yazdi

ANITKABİR HAVASI HERKESE YARAMAZ

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ilk tören Anıtkabir’de yapıldı.

Törene TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile çok sayıda bakan ve milletvekili katıldı.

Geçen yılda Anıtkabir’deki Törene katılmayan Başbakan Bu kez! de hastalığa kapıldı..
ve Ben Yokum dedi..

Pardon !!

o Aslında Gelmeyi çok ama çok istiyordu fakat doktorları Erdoğan’ın ses kısıklığı ve soğuk algınlığı rahatsızlığının sürmesi nedeniyle rüzgarlı havaya çıkmaması yönünde tavır koydu..

Eee yani !!

yani manisi yok ! adamın hiç mi hiç suçu yok !!

Mesala Başbakan Erdoğan son 10 günde Moğolistan da dahil omak üzere kapı kapı gezdi ve onlarca konuşma yaptı. BM’nin Orman Forumu’na bile giden Erdoğan orada ‘Hastayım ama bunu kaçırmazdım’ da dedi.

Açıkcası Adam hasta olarak da geziyor ama Anıtkabirin havası , Rüzgarı , suyu falan fıstık yaramıyor. ee haliylede Anıtkabir’e gidemiyor …

Bakın ne diyeceğim ;Yıl 1937, Atatürk çok hasta…

Doktorlar; Kutlamalara gitmeniz intihar olur diyor, ama O “hayır” diyor. “Halkın morali bozulur” Kutlamalar olacak ve ben gideceğim….

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK , o gün törenlerde en öndeydi..

Türkiye’nin %50 ‘si ; son sözüm de sizlere , olurda karar değiştirirsiniz , kömürünüz , pirinciniz makarnanızı eksik yollar ben oyumu artık AKP atmıyorum derseniz eğer Oy vermeyen eliniz şimdiden kırılsın !!

Sakın ama Saklın Durmak yok hep beraber yolunuza devam edin ..

Ve son olarak ;

Adil davranmadıktan sonra
Hacı hoca olmuşsun kaç para
Hırka , tesbih , post , seccade güzel ama
Tanrı kanar mı bunlara..

Bu vesile ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutlarım..

Sevgiyle kalın…

4 yorumlar

  1. bu makalye sadece gülüyorum

  2. hadi eğelileri gavur izmirlileri bir nebzede olsa anlıyor insan ama giresunlu biri mustafa kamali nasıl sever onu anlamak gerçekten zor demekki bu yazıyı yazan kardeş okumayı öğrenmeden yazmayı öğrenmiş yoksa mustafa kemalin bu memlekette halka yaptıklarını yalan tarih kitapları bile gizleyemiyorken hala atasını savunduğunu zanneden hayatı gayesiz yaşayanların olduğu bir memleket çok araştırmamız gerekiyor çoookk

  3. bu yazıyı gördükce bu sirteden cıkasım geliyor arkadaş..bu dayatmalarınız bitmeyecek hiç deyilmi.insanlar bırakın istedigini sevsin istedigini sevmesin.adamın inancında putlara tapmak yok.benimde yok zorunanmı sevdireceksiniz

  4. Yazıyı yazan arkadaş anıtkabirin havası herkese yaramaz tabii.Putlaştırılmış bir mabedin havası müslüman kardeşlerimize yaramaz tabii.Çünkü put ve putlatırılmış şeylerin islamda yeri yoktur.
    Tanrı kanarmı demişiniz tanrı kanar ama Allah kanmaz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.