Uncategorized

Ankara Çankaya da Iki Giresun lu

Ankara da 8 Mart Dünya Emekçi Kadinlar Günü nedeniyle Çankaya Belediyesi tarafindan Ankara Anadolu Gösteri Merkezinde (Türocagi Cad.No:14 Balgat) Türk Sanat Müzigi Bayanlar Korosu bir dizi ücretsiz konser verecek.
 
Yaklasik olarak 6 ayda tamamlanan ve Çankaya Belediyesi Todam (Toplum Dayanisma Merkezi) bünyesinde sef Satilmis Koruk tarafindan Türk Sanat Müzigi Bayanlar Korosu nda müzikegitimi alanlar arasinda iki Giresunlu bayan hemsehrimiz de bulunuyor. Fatma Uncuoglu ve Eyice Poyraz.
Ankara Çankaya Belediyesi ne bagli olan 22 adet Toplum Dayanisma Merkezi nin 11 inde uygulanan Türk Sanat Müzigi Bayanlar Korosu nun 8 Mart Dünya Emekçi Kadinlar günü nedeniyle 8 Mart 2010 Pazartesi günü Ankara Anadolu Gösteri Merkezi nde saat 18.30 da halka açik ücretsiz bir konser verilecegi ve Çankaya Belediyesi Hoy-Tur Halk Danslari Toplulugu nun da gösteri yapacagi bildirildi.

Öte yandan Dünya Emekçi Kadinlar Günü etkinliklerinin 3-12 Mart 2010 tarihleri arasinda çesitli gösteri ve konserlerle kutlanacak.
 
Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.