SON DAKİKA!

ANKARA GİRESUN VAKFI OLAĞAN GENEL KURUL YAPTI

Merkezi Ankara Kızılay’da bulunan Giresun Sağlık Eğitim ve Sosyal Dayanışma Vakfı’nın ”GİRSEV” seçimli olağan genel kurulu yapıldı.

Yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporlarının okunmasından, müzakerelerden ve dernek organlarının aklanmasından ve 2014 yılının tahmini bütçesinin görüşülmesinden sonra seçimlere geçildi.

Yapılan seçimler sonunda, yeni kurullar belirlendi.

Divan’a verilen Metin Yaraman’ın başkanlığındaki tek listeyle girilen seçimler sonucunda, Metin Yaraman ve ekibi yeniden seçilerek güven tazeledi..

Metin Yaraman’ın başkanlığında oluşturulan GİRSEV yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Asil Üyeler: Metin Yaraman, Metin Ulusoy, Halil Aygün, Hükmü Çömez, Dr. Levent Işıkay, Şükran Gürak, Cenk Konanç, Zafer Dalmanoğlu.

Yönetim kurulu yedek üyeleri: Ahmet Esen, Bahri Ege, Tuğra Tacal, Yüksel Dalka, Sebahattin Akın, Handan Yıldız, Kenan Paltun.

Vakfın Denetim kurulu asil üyeliklerine Ömür Evren, Murat Turan, Bilal Doma, Yedek üyeliklerine Rasim Akın, Hüseyin Küpeli, Ahmet Temür seçildiler.

Disiplin Kurulu asil üyeliklerine Ahmet Özgün, Süleyman Yaraman, Cenk Konanç getirilirken, yedek üyeler ise Ahmet Temür, Suha Kaya, Perihan Aygün oldular.

Seçimler sonrası dilek ve temenniler bölümünde bir platform oluşturulması, bu platformun Ankara, Giresun, İstanbul ve diğer illerde ilimiz adına yapılacak faaliyetlerin iletişim ağının kurulmasına ve kurumlar arasında diyalog sağlanmasına yardımcı olunması istendi. Oluşturulacak platformun istişare edilerek belirlenmesi karara bağlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.