SON DAKİKA!

Antalya’da Giresunlular Coskusu

Geceye Isparta Valisi Ali Haydar Öner ve Esi Saadet Sen Öner, Bulancak Belediye Baskani Av. Kadir Aydin,  Konyaalti Kaymakami Bayram Yilmaz, Giresun Baro Baskani Av. Gültekin Uzunalioglu,  Antalya Baro Baskani Av. Zafer Köken, Bulancak belediye baskan yardimcilari Niyazi Karaibrahim ve Mehmet Emür, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskani Sitki Ada,  Antalya Karadenizliler Dernegi baskani Salih Demirkir, Antalya Karadenizliler dernegi baskan yardimcisi Güngör Yavuz, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Yardimcisi Nazmi Güler, Gazeteci Yazar Seyfullah Çiçek, Giresun dergisi Sahibi Remzi Mamasoglu, Gazeteci Mehmet Üçüncü, 500  civarinda seçkin davetli katildi. 


 


 


 

Gecenin açilis konusmasini dernek baskani Antalya Spor Il Müdürü Nadir Yapsakaloglu yapti Antalya Giresunlular Kültür ve Yardimlasma Dernegini kuranlara tesekkür ederek konusmasina baslayan Yapsakaloglu  dernegi güzel bir lokale kavusturduklarini ve Yesil Giresun gecesini geleneksel hale getirdiklerini sözlerine ekledi.
Nadir Yapsakaloglu geceye katilan Isparta Valisi Ali Haydar Öner basta olmak üzere,  Istanbul, Giresun ve Antalya disindan gelenlere tesekkür etti.
Ayni zamanda dogum günü oldugunu ögrendikleri baskan Nadir Yapsakaloglu’na otel yönetimi birde sürpriz dogum günü partisi yapti.
Giresun dernekleri federasyonu genel baskani Sitki Ada Antalya Giresunlular dernegi baskani Nadir Yapsakaloglu’na Giresun iline yaptigi tanitim faaliyetlerinden dolayi bir plaket sundu.
Gecede Giresunspor formasi ve Bulancakspor imzali foralari açik artirmayla satildi ve dernege 6.600 TL gelir elde edildi.


 

Bulancak’tan getirilen davul ve klarnet köy dügünlerinde konak gelenegini devam ettiren iki hemserimizin karsilikli oynadigi karsilama ve devaminda oynadigi horon salonu dolduran hemserilerimiz tarafindan ayakta alkislandi.

 


 


 


 


 


 

Gece boyunca Kemençede Hüseyin Çentoglu, Gizem Kara, Ümit Tokcan sarkilari ve türküleri ile geceye katilanlara mutlu dakikalar yasatti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.