SON DAKİKA!

ANTALYA’DA GİRESUNSPOR’A ERCAN TÜRK MORALİ

Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürü Ercan Türk devam eden Milli Eğitim Şurası nedeniyle bulunduğu Antalya’da Giresunspor’unda kamp yaptığını öğrenince Gaziantep’ten özel olarak getirttiği baklava ile kampı ziyaret ederek oynayacakları Elazığspor maçı öncesi Giresunspor’a moral verdi.

Kamp’ta Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ve Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri tarafından karşılanan Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürü Hemşerimiz Ercan Türk son haftalarda Giresunspor’un toparlanıp başarılı sonuçlar almasının gelecek adına şehri umutlandırdığını söyledi.

Ercan Türk ” Giresunspor son haftalarda çok başarılı bir grafik yakaladı, gelecek için bizleri ümitlendirdi. İnşallah bundan sonraki maçlarında aynı başarıların artarak devam etmesini bekliyoruz. Başkanı ve teknik ekibi ile bütün sporcu kardeşlerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ” Sayın Genel Müdürümüz Ercan Türk’ün bu ziyareti ve baklava ikramından çok mutlu olduk kendilerine incelikleri nedeniyle bütün camiam adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.