Uncategorized

Atay Güngör BAP Genel Baskani Oldu

Adalet, Demokrasi ve Özgürlük Partisi(ADÖP), Büyük Anadolu Partisi(BAP) oldu. Parinin amblemi ise Türkiye haritasi içinde karinca olarak belirlendi. 
Büyük Anadolu Partisi nin 1.Olagan Kurultayi, Divrigi Vakfi nin Divrigi Konukevi nde gerçeklestirildi. 10 kurucu üyesi bulunan partinin delegeleri il, ilçe baskanlari ve parti üyelerinden olusuyor. 55 Ilde örgütleme çalismalari süren Büyük Anadolu Partisi nin , su anda 51 ilde görevlendirme yaparak teskilatlarini kurdugu bildirildi.
 
Parti Genel Merkezi, Sokullu Mehmet Pasa Cad. Mimar Sk.28/4 Dikmen/Ankara (Tel:480 11 95) adresinde bulunan Büyük Anadolu Partisi nin Genel Kurulunda yapilan seçimler ile 40 kisilik Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyeleri, 5 kisilik Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri belirlenirken, kurultayda Genel Baskanliga ise tek aday olarak giren Atay Güngör oy çokluguyla seçildi.

Divan Baskanligi görevi  Sevket Sahin tarafindan yürütülen genel kurulda bir konusma yapan Büyük Anadolu Partisi(BAP) Genel Baskani Atay Güngör, tüzükleri geregi her kesime kapilarinin açik olduguna vurgu yaparak, Türkiye nin gelecegi için, gençlerin gelecegi için partinin yönetime talip oldugunu belirtti.
 
Çok sayida partili üyelerin katildigi Büyük Anadolu Partisi 1.Olagan Genel Kurulu nda gündem maddeleri görüsülerek, oy birligi ile kabul edildi.
 
Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.