DÜNYA

AVRUPA VE AMERİKADAKİ GİRESUN DERNEKLERİ KAYNAŞIYOR

Amerika’da faaliyetlerine devam eden Türk Amerikan Giresunlular Derneği Başkanı Cevdet Özdemir Almanya Stuttgart-Münih bölgesinde  faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Derneği 2. Başkanı Cevat Öksüz’ü ziyaret etti.

cevdetozdemiralmanyada

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Dernek Muhasibi Mehmet Bıçakçı ve Almanya programına devam eden sanatçı Elifçe’de hazır bulundu.

Erdmannhausen’de geçen hafta sonu gerçekleşen Giresunlular Kültür-Eğlence programına katılamamış  olmasından dolayı duyduğu üzüntüyü anlatan Türk Amerikan Giresunlular Derneği Başkanı Cevdet Özdemir  ” Avrupadaki derneklerimiz çok güzel organizasyonlara imza atıyor ancak geçen hafta iki organizasyon aynı güne denk geldi. Buna biraz daha duyarlı olursanız çok iyi olur. Biz Köln’de yapılan organizasyona katıldık çok önceden verilmiş bir sözdü. İnşallah önümüzdeki yıl buradaki organizasyona da katılmak nasip olur. Bizi evinde ağırlayan değerli dernek başkan yardımcımız Cevat Öksüz’e teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Karadeniz Giresunlular Dernek 2. Başkanı Cevat Öksüz ise ” Kıymetli başkanımızı Almanya’da ağırlamaktan büyük şeref ve onur duyduk, bizde salon konusunda alınmış bir kararı uyguladık, program maalesef çakıştı. inşallah yeni yıllarda daha farklı organizasyonlar ile bunu telafi edeceğiz. Cevdet Başkanımız bize şeref verdiler kendilerini tanımış olmaktan çok mutluyum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.