SON DAKİKA!

Aykut Gezmis Kesap ta Ayricalikli

CHP milletvekili adaylari ilçe gezilerini sürdürüyor.
Seçim startini Espiye’den veren, devaminda Bulancak ve Görele’de çesitli ziyaretlerde bulunarak halkla bütünlesen CHP adaylari Kesap ve Güce’de de yogun ilgiyle karsilandi.
Milletvekili adaylari Selahattin Karaahmetoglu, Aykut Gezmis, Bülent Bektasoglu ve Nilay Pinar yaptiklari esnaf ziyaretinde issizligin ve yoksullugun çözümüne iliskin partilerinin projelerini anlattilar.


 

CHP’DEN GÖVDE GÖSTERISI

 

CHP milletvekili Esref Karaibrahim, Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu, Tirebolu Belediye Baskani Burhan Takir, Güce Belediye Baskani Osman Karabatak’in yani sira CHP Ilçe Baskanlarinin da katildigi 100 kisiye yakin topluluk tarafindan gerçeklestirilen ziyaretlere vatandas yogun ilgi gösterdi.

PARTININ PROJELERI ALKISLANIYOR

Milletvekili adaylari diger ilçelerde oldugu gibi Kesap ve Güce’de de partilerinin issizligi ve yoksullugu önleyecek projelerini anlattilar. Ihtiyaç sahibi ailelere verilecek olan 600 ila 1.250 lira arasindaki maasi kapsayan Aile Sigortasini, istihdama yönelik yapacaklari yatirimlari dile getirdiler. Kapatilan fabrikalari açacaklarini, findik mamulleri üzerine isyerleri açacaklarini, çikolata fabrikasi kurarak hem issizligi önleyeceklerini, hem de ekonomiye katki sunacaklarini ifade ettiler.
Adaylar ayrica 2-B uygulamasini köylünün lehine çevirerek, orman arazilerini ücretsiz sekilde köylüye vereceklerini belirttiler.

KESAP GEZMIS’I BAGRINA BASTI 


 


 

Kesapli olan CHP  milletvekili adayi Aykut Gezmis’e ilginin çok daha fazla oldugu gözlendi. Genç-yasli, kadin-erkek herkesin, sagcisiyla solcusuyla herkesimin yakindan ilgilendigi Aykut Gezmis’i Kesapli’nin bagrina basti.
Aykut Gezmis’i kosulsuz desteklediklerini belirten Kesaplilar, “O bizim çocugumuz, evladimiz kardesimizdir. CHP’yi de, evladimizi da destekliyoruz. Basaracagina inaniyoruz” dediler.
Gezmis gördügü ilgiye tesekkür ederek, seçilir ve Meclis’e giderse hedefinin Giresun’un sorunlarinin çözümüne katki sunmak oldugunun altini çizdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.