SON DAKİKA!

AYKUT KOCAMAN GİRESUNSPOR HAK EDEREK KAZANDI

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, “Giresunspor’u tebrik ediyorum. Yedek kadroyla, hak ederek bizi yendiler. Biz de önümüzdeki grup maçlarında bu yenilgiyi telafi etmeye çalışacağız” dedi.

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, karşılama boyunca iyi mücadele ettiklerini söyledi.

Giresunspor’un maç boyunca istediği oyunu sahaya yansıttığına dikkati çeken Aykut Kocaman, “Giresunspor’u tebrik ediyorum. Yedek kadroyla, hak ederek bizi yendiler. Biz de önümüzdeki grup maçlarında bu yenilgiyi telafi etmeye çalışacağız. Bu maça ilişkin çok fazla söylenecek söz yok” diye konuştu.

Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası maçlarının, ligde forma giyemeyen oyuncuları görme açısında da önemli bir fırsat olduğunu belirterek, takım oyunuyla hedeflerine ulaşmak için çaba sarf edeceklerini bildirdi.

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise maç boyunca Torku Konyaspor’a pozisyon vermediklerini aktardı.

Oyunun gidişatından ve skordan son derece memnun olduğunu dile getiren Teknik Direktör Erkan Sözeri, “Bu maça yedek ağırlıklı kadroyla çıktık. Forma şansı bulamayan oyuncularımızın bu maçtaki performansı ziyadesiyle beni mutlu etti. Oyun olarak da istediğimizi sahaya yansıttık. Güzel bir galibiyet oldu. Oyuncularımı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.