SON DAKİKA!

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nün Çıtlakkale Mahallesi Batlama Caddesi üzerinde gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceledi.

Giresun Belediye Başkan Aytekin Şenlikoğlu ve Başkan Yardımcısı Şerafettin Vurgun yapılan çalışmalar hakkında Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Sedat Karabıçak’tan bilgi aldı.

Göreve geldikten sonra belediyenin bütün müdürlüklerini gezip çalışmaları yakından takip eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu; ‘’Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz birçok bölgede çalışmalarına devam ediyor. Emekçi kardeşlerim bugün içme suyu deposuna ait ana şebeke hattında meydana gelen arıza nedeniyle sorunları çözmeye çalışıyorlar. Daha önce belediyemizden yaptığımız bilgilendirme ile birlikte bugün altı mahallemizde su kesintisi var. Buradaki aksaklıkları 600 ve 400 lük borularla giderip mahallelerimize tekrardan su vereceğiz. Yaşanan aksaklıktan ötürü vatandaşlarımızdan özür diliyoruz. Ötelenmiş, yarına bırakılmış, önemsenmemiş sorunlarla uğraşıyoruz.’’ diye konuştu.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.