SON DAKİKA!

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU GİRESUN 5 YIL DAHA KAYBEDEMEZ

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, hız kesmeden vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor.

Gittiği her yerde halkın yoğun sevgi seliyle karşılanan Avukat Aytekin Şenlikoğlu, “31 Mart şehrimizin ve halkımızın geleceği için çok önemli” dedi

“Birlikte kazanacağız” diyen Aytekin Şenlikoğlu, “31 Mart’ta kazanan Giresun olacak, kazanan halkımız olacak dedi . Bu şehrin kaybedecek bir 5 yılı değil, kaybedecek 1 günü dahi kalmadı diyen Şenlikoğlu çünkü ilimiz belediyecilikte son 10 yılını kaybetti. Artık bundan sonra yapmamız gereken kaybedilen zamanı telafi etmektir. Bunun da tek yolu Cumhur İttifakı’nın 31 Mart seçimlerinde işbaşına gelmesidir. Biz bu şehrin kaybettiği yıllarını telafi etmek, bu şehrin geleceğini yeniden inşa etmek için gönüllü olduk. Elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk, projelerimizi hazırladık. Çünkü biz bu şehri çok seviyoruz. Doğup büyüdüğümüz, sokaklarında yürüdüğümüz, havasını teneffüs ettiğimiz şehrimize olan vefa borcumuzu ödemek istiyoruz. Biz bu şehirde sadece bir kişinin ya da sadece birilerinin değil, herkesin yüzünün gülmesini istiyoruz.
Giresun’umuzun ayağındaki prangalardan kurtulup, ilimizin yeniden şahlanışına öncülük etmek, belediyecilik anlamında özlemle beklenen hizmetleri ve yatırımları hayata geçirmek istiyoruz. Halkımıza hizmet için çıktığımız bu yolda bütün vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Halkımızın 31 Mart’ta kişilerin değil, Giresun’umuzun ve kendi geleceklerine oy vereceğine yürekten inanıyoruz” şeklinde konuştu.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.